ZAPRASZAMY NA ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Mezoterapia igłowa 

Jest to zabieg, polegający na podaniu za pomocą igły koktajlu substancji odżywczych, które poprawią wygląd skóry, jej jędrność, elastyczność i redukują zmarszczki. W składzie preparatów stosowanych do mezoterapii igłowej znajduje się kilkadziesiąt różnych komponentów, np. kwas hialuronowy i witaminy – ich liczba i proporcje zależą od tego, z jakim problemem przychodzi do gabinetu pacjent. Mezoterapia igłowa jest stosowana m.in. do redukcji cellulitu, rozstępów i tkanki tłuszczowej. Polecamy ją dla osób, które cierpią z powodu braku jędrności skóry oraz pragnącym poprawić jej strukturę.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Jest to prosty, bezinwazyjny i szybki zabieg. Przed iniekcją podskórną wypełniacza nasz specjalista przeprowadza wywiad lekarski, podczas którego uzyskuje informacje o tym, jakiego efektu oczekuje pacjent. Na podstawie uzyskanych w trakcie rozmowy informacji, dopasowuje preparat oraz dawkę. Część właściwa zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym, czyli zastrzyk, trwa około 20 minut. Czas ten wydłuża się, jeśli pacjent korzysta z możliwości znieczulenia miejscowego maścią. Taki preparat nakłada się 30-40 minut przed iniekcją podskórną, więc finalnie cały zabieg trwa około godziny.

Wolumetria twarzy

Wolumetria to modelowanie konturów twarzy oraz korygowanie kształtu jej poszczególnych elementów bez konieczności poddawania się ingerencji chirurgicznej. Zabiegi polegają na aplikacji kwasu hialuronowego przez wstrzyknięcie na wybrane partie twarzy. Najczęściej przy wykorzystaniu tego preparatu wykonuje się korektę nosa, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust i modelowanie owalu twarzy. Każdy z nich może pomóc w poprawieniu wyglądu twarzy. Warto pamiętać, że niektóre zabiegi trzeba powtarzać, gdyż ich efekty z czasem zanikają.

Lekarz Magdalena Kałuza

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w AS MEDICA wykonuje doświadczony lekarz, który podczas pierwszej wizyty przeprowadzi dokładny wywiad, omówi przebieg zabiegu i wybierze najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjenta.