Alergolog

O LEKARZU

Magdalena Błońska
specjalista pediatrii
specjalista alergologii dorosłych
specjalista alergologii dzieci

Doświadczony lekarz pediatra i alergolog. Studia medyczne na kierunku lekarskim ukończyła w Warszawskiej Akademii Medycznej w 2005 roku. Specjalizację z pediatrii rozpoczęła w Klinice Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka, następnie kontynuowała szkolenie w Oddziale Alergologii Szpitala Dziecięcego im. J. Bogdanowicza w Warszawie. Doświadczenie zdobywała również w pracy w Stacji Ratownictwa Medycznego LUX MED. Szkolenie specjalizacyjne z alergologii dziecięcej odbywała w Oddziale Alergologii Szpitala Dziecięcego im. J. Bogdanowicza w Warszawie, a z alergologii dorosłych w poradni alergologicznej Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha w Warszawie.
Jako pediatra zajmuje się leczeniem chorób dzieci (infekcje dróg oddechowych , m.in: angina, przeziębienie, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie uszu, infekcje dróg moczowych, ostra biegunka, choroby wysypkowe, bóle brzucha i inne).
Jako alergolog diagnozuje i leczy choroby alergiczne dzieci (od urodzenia) i dorosłych, m.in. astma, alergiczny nieżyt nosa, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, alergie pokarmowe, alergie skórne, nietolerancje pokarmowe i inne. Prowadzi również immunoterapię (odczulanie) metodą podskórną oraz podjęzykową dla dzieci i dorosłych.

Magdalena Błońska

Pediatra, Alergolog

UMÓW WIZYTĘ